Test je snelheid op Circuit Zandvoort én in Circus Zandvoort
Het Circuit van Zandvoort is natuurlijk een internationale trekpleister, vroeger met de F1 Grand Prix Formule 1, de A1 Grand Prix World Cup of Motors, en nu DTM RACE de prestigieuze Duitse toerwagenklasse.
Het evenement is jaarlijks een enorm succes en zorgt voor volle duinen en tribunes op het circuit, en voor een weekend met een bruisend nachtleven in een racey sfeer. Dit jaar zal het niet anders zijn.
.
De band die Circus Zandvoort heeft met Circuit Park Zandvoort, komt op verschillende manieren tot uiting. In onze Fun & Games afdeling kunt u uw snelheid, slimheid en behendigheid demonstreren op de vele race games die hier staan opgesteld. Kies een circuit waar ook ter wereld en vertoon je kunsten!

Ook aan de buitenkant van ons gebouw is de link duidelijk zichtbaar. Een van de reusachtige vlaggen waarin het gebouw is ondergebracht is de finish vlag van het circuit.
Wilt u op de hoogte blijven van onze acties en festiviteiten tijdens race weekenden, dan is onze E-nieuwsbrief iets voor u!